Khởi động mềm Soft starter - Allen-Bradley - SMC-3 Low Voltage Soft Starters 150-C37NBD
Nhà sản xuất:
Allen-Bradley
;
Xuất xứ: USA
Giá sỉ:
Giá tốt nhất xem...0909186879 dienelectrics@gmail.com
Khuyến mãi:Có Discount
Bảo hành:12 Tháng (Chính hãng)
Thanh toán:C.O.D / Bảo lãnh TT / Link hoạt
Vận chuyển:Miễn phí Tp.HCM, vùng lân cận
Thông tin nổi bật
Chi tiết thông tin đặc tính sản phẩm
Controller data
Line Voltage: 480V 60Hz
Starting Duty: 350%
Current Rating: 37A
Enclosure Type: Open
Control Voltage: 100...240V AC
Standard Features
Selectable Start Times: 2, 5, 10, 15, 20, 25, or 30 s
Selectable Initial Torque: 0%, 25%, 35%, and 65% of locked rotor torque
Selectable Current Limit: 150%, 250%, 350%, and 450% of full load current
Selectable Kick Start - 450% FLA: 0, 0.5, 1.0, or 1.5 s
Selectable Soft Stop: Off, 100%, 200%, or 300% of the start time setting when wired